درباره ما

 

شرکت پوسوف در سال 2014 با هدف فرآوری و صادرات محصولات کشاورزی و خشکبار، انواع کشمش، خرما، پسته و ... با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در صایین قلعه 75 کیلومتری زنجان در منطقه ای مستعد تامین مواد اولیه خشکبار با مالکیت و مدیریت آقای مهندس واعظی با بیش از 20 سال تجربه در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع و زیر بنایی با 3 هزار متر مربع تاسیس و به بهره برداری رسیده است.

فرآوری

1

انتخاب مواد اولیه مناسب

انتخاب مواد اولیه مناسب از کشاورزان با توجه به پتانسیل منطقه ای شرکت و شخص آقای مهندس واعظی بر اساس ارتباط مستقیم با کشاورزان مواد اولیه بی واسطه با کیفیت مطلوب با قیمت مناسب پس از کنترل های کیفی مطابق با جداول استاندارد مربوطه تامین می گردد.

2

شستشو

شستشوی کامل با آب کاملا بهداشتی در سه مرحله شستشو و شن گیری انجام گرفته و پس از آبگیری (جداسازی آب اضافی توسط سانتریفیوژ) جهت تنظیم رطوبت به خشک کن منتقل می شود.

3

خشک کن

در این مرحله بر اساس نوع فرآورده به عنوان مثل کشمش در کوره های با حرارت غیر مستقیم در محدوده دمای 65 تا 85 درجه سانتی گراد تا حداکثر زمان 4 ساعت پس از رسیدن به رطوبت مطلوب پروسه کامل می شود.

4

سورتینگ

این واحد با بهره گیری از خطوط بوجاری و سورت تمام اتوماتیک و تمام استیل بدون دخالت دست ضمن رعایت نکات بهداشتی و کیفیتی اقدام به تولید فرآورده های کشاورزی بر اساس نیاز مشتریان می دهد.

5

کنترل کیفیت

بر اساس نمونه گیری های مستمر توسط پرسنل مجرب مطابق با جداول استاندارد بین المللی موجود در زمینه خشکبار در طی کلیه فرایند تهیه، تولید و توزیع و پس از آن نظر سنجی از مشتریان داخلی و خارجی صورت میگیر. افتخار ما کیفیت ماست.

6

کنترل بهداشتی و سلامتی

رعایت اصول بهداشتی و سلامتی در تمامی مراحل تهیه مواد اولیه، تولید و بسته بندی محصولات با نظارت پرسنل متخصص و آموزش دیده مورد تایید وزارت بهداشت و ضوابط مربوطه انجام می گیرد.

7

بسته بندی

بر اساس نیاز مشتریان داخلی و خارجی بسته بندی محصولات در وزن های مختلف انجام میگیرد.

ویژگی ها


منطقه مناسب

با توجه به قرار گرفتن این واحد فرآوری در قطب کشاورزی استان زنجان و ایران و همچنین بومی بودن آقای مهندس واعظی به عنوان مالک و مدیر امکان تامین فرآورده های کشاورزی با حداکثر کیفیت و حداقل زمان، قیمت مناسب مورد نظر بازار از ویژگی های خاص این گروه می باشد.


امکانات ماشین آلات اروپا

با توجه به استفاده از تکنولوژی خاص لیزر و ایکس ری در این واحد جهت فرآوری محصولات کشاورزی، تامین سفارش مشتریان محترم مطابق بالاترین استاندارهای کیفی روز دنیا امکان پذیر است.

محصولات

کشمش تیزابی ملایری

کشمش تیزابی ملایری

نمایش بیشتر
کشمش تیزابی خرمایی

کشمش تیزابی خرمایی

نمایش بیشتر
کشمش انگوری

کشمش انگوری

نمایش بیشتر
کشمش آفتابی

کشمش آفتابی

نمایش بیشتر
خرما مضافتی

خرما مضافتی

نمایش بیشتر
خرما ربی

خرما ربی

نمایش بیشتر
پسته فندقی

پسته فندقی

نمایش بیشتر
پسته اکبری

پسته اکبری

نمایش بیشتر
پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی

نمایش بیشتر